Kadra

Joanna Skórska

Joanna Skórska

Dyrektor Szkoły i lektorka j. niemieckiego

Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, potem studiowałam socjologię. Uczę j. niemieckiego j. polskiego obcokrajowców. Uwielbiam moją pracę, bo mam możliwość realizowania moich pomysłów, a kontakty z ludźmi dają mi dużo satysfakcji. Staram się dopasować do każdego Słuchacza taką metodę nauczania, aby przyswajanie języka było przyjemnością i radością. Jestem przekonana, że wszyscy moi uczniowie świetnie radzą sobie w świecie, posługując się j. niemieckim. Na zajęciach nie tylko uczę języka, ale również przekazuję praktyczne informacje na temat Niemiec i krajów niemieckojęzycznych.

Uczę w firmach MEWA Textil-Service Sp. z o.o. i ABC Automotive Poland Sp. z o.o. a wcześniej uczyłam w Izbie Skarbowej w Poznaniu, Grupie Cermag Poznań Sp. z o.o. Sp.K., oraz w Minimalu, Artur Andersen (obecnie Ernst&Young) i Reemtsma, Eltel Networks S.A. oraz na UAM nauczałam studentów j. polskiego.

Uwielbiam podróżować i poznawać świat, moim marzeniem jest wyjazd do Japonii. Lubię też jeździć na rowerze, pływać i tańczyć. Nie oglądam telewizji, bo ciekawy świat odkrywam w książkach.

Widzimy się na zajęciach! Joanna

Jagoda Hoffman

Jagoda Hoffman

Sekretariat

Hej, 
Mam na imię Jagoda i jestem studentką na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Interesuję się opieką nad zwierzętami i jazdą konną. Również uczęszczałam na zajęcia do naszej szkoły językowej, uczyłam się angielskiego u Pani Irminy. Pracuję w sekretariacie i służę pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, 

Do usłyszenia lub do zobaczenia. 
Jagoda 

Irmina Małecka

Irmina Małecka

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam filologię serbską Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz filologię angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Cały czas poszerzam horyzonty i nabywam nowe umiejętności. W przyszłości chciałabym mówić dobrze po hiszpańsku.

Uwielbiam uczyć. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych. Moją pasją są podróże, zwłaszcza te na Bałkany. Za każdym razem odkrywam tam coś nowego. Lubię także czytać książki na temat rozwoju osobistego, sensacje i kryminały oraz książki podróżnicze.

Zajęcia prowadzę ciekawie, wybierając różne sposoby nauki języka oraz stosując różne pomoce naukowe tak, aby każdy znalazł coś dla siebie 🙂

Pozdrawiam, Irmina

Wiktoria Werwińska

Wiktoria Werwińska

lektorka j. angielskiego i polskiego

Jestem studentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika specjalna, fascynuje mnie praca z dziećmi, szczególnie nauka poprzez zabawę jak również sensomotoryka. Doświadczenia jakie zdobywam na studiach staram się przekładać na moje zajęcia z języka angielskiego i polskiego. Praca z dziećmi nie jest mi obca, gdyż od 10 lat jestem harcerką, a od dwóch prowadzę własną drużynę, to dzięki harcerstwu pedagogika stała się moją pasją.

Potrzebujesz pomocy z bieżącym materiałem, czy może z nauka do sprawdzianu czy testu ósmoklasisty? Zapraszam do mnie na zajęcia!

See you in lesson 😉
Wiktoria

Małgorzata Sarnowska

Małgorzata Sarnowska

lektorka j. francuskiego

Języka francuskiego w szkole językowej GERMAN uczę już od stycznia 2004 roku!
Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, a następnie studia wyższe magisterskie z zakresu filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Podczas studiów 2 lata uczyłam języka francuskiego w VI LO w Poznaniu, w ramach praktyk. Wolny czas spędzam czytając książki, chętnie sięgam po literaturę francuską, zwłaszcza z XVIII i XIX w.
Wakacje lubię spędzać w krajach francuskojęzycznych – we Francji, Belgii, poznając bliżej kulturę i język.

Francuski nie jest trudny, spróbujcie! Małgosia

Aleksandra Makulska - Yüksek

Aleksandra Makulska - Yüksek

Studentka filologii angielskiej

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od wielu lat jestem zafascynowana językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych, nieustannie odkrywam ich różne oblicza. Chciałabym zarazić moją pasją najmłodszych i pokazać, jak ciekawa może być nauka języka.
Oprócz języka angielskiego interesuję się fotografią i podróżami, mam bardzo długą listę miejsc, które marzy mi się zobaczyć w przyszłości, na której północna Szkocja, Nowa Zelandia i Kanada zajmują miejsca specjalne.
Do zobaczenia, Ola

Weronika Pers

Weronika Pers

Lektorka języka angielskiego

Jestem studentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od zawsze moją pasją jest język angielski. Dlatego chciałabym tą pasją zarazić najmłodszych i zainteresować ich tym językiem w ciekawy sposób. Jestem absolwentką SJ GERMAN 😊
Uwielbiam pracę z dziećmi młodszymi jak i starszymi. Oprócz języka angielskiego interesuję się również podróżami, z których zawsze przywożę sobie kule śnieżną.(Mam już ich sporą kolekcje) .

Do zobaczenia na zajęciach! Weronika

Can Yüksek

Can Yüksek

j. angielski

I am a graduate of English philology and I have been teaching English for 4 years. I know the hardships of language learning since I learn different foreign languages myself and I am willing to help you overcome possible challenges. Apart from teaching, I love travelling as well. Before settling in Poland, I had been pretty much everywhere on Earth. Yet, I have found the best place to live: next to the people you love!

Can

Berenika Goryniak

Berenika Goryniak

j. angielski

Cześć, jestem studentką Uniwersytetu WSB Merito. Język angielskim od zawsze mnie ciekawił i tym zainteresowaniem oraz pasją chciałabym zarazić dzieci, młodzież jak i również dorosłych. Cały czas rozwijam swoją wiedzę oraz umiejętności, a wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać różne oblicza świata. Zajęcia dostosowuje do potrzeb ucznia, aby były one przyjemne, ale zarazem skuteczne.

Masz trudności z bieżącym materiałem lub chcesz rozwijać swoją wiedzę, a może masz przed sobą egzamin.

 Zapraszam na zajęcia ze mną, a język przestanie być trudny.

Pozdrawiam Berenika Goryniak

Zuza Rzepecka

Zuza Rzepecka

matematyka

Cześć! Jestem Zuzia, nauczycielka matematyki klas szkoły podstawowej. Jestem studentką psychologii na uniwersytecie SWPS. Swój wolny czas spędzam na czytaniu książek, jeździe konno i na spacerach z moimi psami. 

Sama miałam kiedyś trudności z matematyka, a dzięki korepetytorom polubiłam ten przedmiot. Mam nadzieję że Tobie również pomogę. Metody pracy dostosuję do Ciebie, twoich możliwości i potrzeb. Przygotujemy się do kartkówki, sprawdzianu i egzaminu ósmoklasisty.

Do zobaczenia 🙂

Golden Ohwojero

Golden Ohwojero

native speaker - j. angielski i j. francuski

Hi, I’m Golden. Originally from Nigeria, I have a Bachelor’s degree in French Language and Literature from the university of Benin in Nigeria, a Master’s degree in Languages and International Business and Management from Université d’Orléans in France, and a second Master’s degree in British and American Studies from Université Sorbonne Nouvelle, Paris 3 in France.

I have a passion for teaching and learning foreign languages. I speak five languages and I’m still learning new ones.

I’ve been teaching English and French as foreign languages since 2011, and it has been a wonderful and life changing experience for me and my students. I hope you will join me in this beautiful adventure.

I look forward to seeing you in class soon 🙂

Cheers

Golden

Maciej Kopiec

Maciej Kopiec

matematyka, j. angielski

Jestem studentem na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu. Matematyka od zawsze należała do moich ulubionych przedmiotów szkolnych i pokazuję innym, że wcale nie jest taka zła, jak może się wydawać. Sam uczęszczałem do szkoły językowej GERMAN i cieszę się, że wiedzę, którą otrzymałem mogę przekazywać dalej. Uwielbiam sport, szczególnie piłkę nożną i każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie.

Widzimy się na zajęciach, Maciej