baner logo1

Joanna Skórska

joanna-skorskaDyrektor Szkoły i lektroka j. niemieckiego

Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, potem studiowałam socjologię. Uczę j. niemieckiego j. polskiego obcokrajowców. Bardzo lubię swoją pracę, mam możliwość realizowania moich pomysłów, a kontakty z ludźmi dają mi dużo satysfakcji. Mam również nadzieję, że wszyscy moi pilni i mniej pilni uczniowie są zadowoleni z zajęć i znajomości języka, a przede wszystkim, że mogą dzięki temu radzić sobie w świecie.

Uczyłam w firmach: Izba Skarbowa, Grupa Cermag Poznań spółka z o.o. Sp.K., wcześniej w Minimalu, Artur Andersen (obecnie Ernst&Young) i Reemtsma, Eltel Networks S.A. oraz na UAM nauczałam studentów j. polskiego.

Uwielbiam podróżować i poznawać świat, moim marzeniem jest wyjazd do Japonii. Lubię też jeździć na rowerze, pływać i tańczyć. Właśnie uczę się tańczyć tango i obmyślam kolejne wycieczki :)

 140

Copyright (c) 2016 szkoła językowa GERMAN. All rights reserved.