baner logo1

Arkadiusz Bednarczyk

arek foto

Lektor j. japońskiego

Cześć!

Studiuję japonistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Posiadam certyfikat znajomości języka japońskiego na poziomie N2. Poza tym udzielam się w różnych projektach związanych z Japonią. Jestem członkiem japońskiej grupy tanecznej Sakuramai od 2013 r., kiedy powstała sekcja w Poznaniu. Ponadto współtworzę jako redaktor pierwszy internetowy dziennik o Japonii w Polsce "Japonia-online" od czasu jego powstania. Piszę artykuły, recenzje i zdarzają się również wywiady związane z Krajem Kwitnącej Wiśni. Czasem pojawiam się na różnych wydarzeniach związanych z Japonią, więc być może już się kiedyś spotkaliśmy. Co więcej, prowadzę kanał na YouTube, na którym udzielam mini-lekcji japońskiego oraz fanpage na Facebook'u - Notatki Carlosa z nauką języka i ciekawostkami dotyczącymi Japonii.

Pozdrawiam,
Arkadiusz Bednarczyk

Copyright (c) 2016 szkoła językowa GERMAN. All rights reserved.