baner logo1

Małgorzata Mikulicz

malgorzata-mikulicz-1Lektorka j. angielskiego

Ukończyłam filologię angielską na UAM w Poznaniu. Uczę różne grupy wiekowe, na różnych poziomach zaawansowania.
Staram się, aby moje zajęcia nie ograniczały się tylko do poznawania języka angielskiego, ale również do zapoznania się z kulturą anglosaską. Myślę, że dzięki temu spotkania stają się ciekawsze, poszerzają horyzonty i ułatwiają naukę języka angielskiego.
Uważam, że każdy uczeń, bez względu na wiek, ma swój "zegar biologiczny", przyswaja wiedzę w swoim tempie. Dlatego na zajęciach podchodzę do uczniów indywidualnie, aby każdy czuł się swobodnie, kierował się swoją motywacją i czerpał radość z naszych spotkań. Lubię podróżować, poznawać ludzi, ich kulturę, smaki, muzykę. Każdą wolną chwilę spędzam z książką. Lubię filmy przyrodnicze. Kocham taniec. Najbliższe mojemu sercu jest flamenco.
Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. W końcu to dzięki fascynacji muzyką "The Beatles" rozpoczęłam przygodę z językiem angielskim, która trwa do dziś.
Każda motywacja do nauki języka jest dobra.

Copyright (c) 2016 szkoła językowa GERMAN. All rights reserved.