baner logo1

Irmina Małecka

irmina-maleckaLektorka j. angielskiego i serbskiego

Witam wszystkich,
ukończyłam filologię serbską i angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cały czas poszerzam horyzonty i nabywam nowe umiejętności - obecnie jest to język hiszpański. W przyszłości chciałabym nauczyć się także chińskiego.
Uwielbiam uczyć, zarówno dzieci, jak i dorosłych. We wrześniu 2011 roku odbyłam praktykę w jednym z lubońskich gimnazjów. Moją pasją są podróże, zwłaszcza te na Bałkany. Za każdym razem odkrywam tam coś nowego. Lubię także czytać książki, szczególnie sensacje i kryminały.
Zajęcia staram się prowadzić ciekawie, stosując różne pomoce naukowe, interesujące teksty oraz różne metody nauki języka tak, aby każdy znalazł coś dla siebie :)

Copyright (c) 2016 szkoła językowa GERMAN. All rights reserved.