baner logo1

Wioleta Sobocińska

wioleta-zukowskaLektorka j. angielskiego

Jestem filologiem języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym.
Ukończyłam również specjalizację, która daje mi prawo do nauczania języka polskiego w klasach podstawowych i gimnazjalnych. Skończyłam również kierunek komunikacja i zarządzanie zasobami informacji z językiem angielskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Dlaczego uczę języka angielskiego? Przede wszystkim dlatego, iż znajduję w tym co robię ogromną radość. Język angielski jest w dzisiejszych czasach językiem podstawowym i uniwersalnym, pozwala poszerzać horyzonty i daje bardzo dużo nowych możliwości. Znając ten język żadne nowe miejsce nie będzie dla nas przeszkodą, gdyż niemalże wszędzie znajdzie się ktoś z kim będziemy mogli w tym języku się porozumieć. Z tego właśnie powodu pomoc w nauce tego języka jest głównym celem i motywacją mojej pracy.

W wolnych chwilach znajduję ukojenie przy twórczości mojego ogromnego idola jakim jest Elvis Presley. Jestem osobą otwartą na świat i nowe kontakty, uwielbiam podróżować i zwyczajnie cieszyć się życiem.

Uczę dzieci przedszkolne, szkolne, młodzież oraz osoby dorosłe.

 

Copyright (c) 2016 szkoła językowa GERMAN. All rights reserved.