Kadra

Joanna Skórska

Joanna Skórska

Dyrektor Szkoły i lektorka j. niemieckiego

Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, potem studiowałam socjologię. Uczę j. niemieckiego j. polskiego obcokrajowców. Uwielbiam moją pracę, bo mam możliwość realizowania moich pomysłów, a kontakty z ludźmi dają mi dużo satysfakcji. Staram się dopasować do każdego Słuchacza taką metodę nauczania, aby przyswajanie języka było przyjemnością i radością. Jestem przekonana, że wszyscy moi uczniowie świetnie radzą sobie w świecie, posługując się j. niemieckim. Na zajęciach nie tylko uczę języka, ale również przekazuję praktyczne informacje na temat Niemiec i krajów niemieckojęzycznych.

Uczę w firmach MEWA Textil-Service Sp. z o.o. i ABC Automotive Poland Sp. z o.o. a wcześniej uczyłam w Izbie Skarbowej w Poznaniu, Grupie Cermag Poznań Sp. z o.o. Sp.K., oraz w Minimalu, Artur Andersen (obecnie Ernst&Young) i Reemtsma, Eltel Networks S.A. oraz na UAM nauczałam studentów j. polskiego.

Uwielbiam podróżować i poznawać świat, moim marzeniem jest wyjazd do Japonii. Lubię też jeździć na rowerze, pływać i tańczyć. Nie oglądam telewizji, bo ciekawy świat odkrywam w książkach.

Widzimy się na zajęciach! Joanna

Irmina Małecka

Irmina Małecka

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam filologię serbską Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz filologię angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Cały czas poszerzam horyzonty i nabywam nowe umiejętności. W przyszłości chciałabym mówić dobrze po hiszpańsku.

Uwielbiam uczyć. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych. Moją pasją są podróże, zwłaszcza te na Bałkany. Za każdym razem odkrywam tam coś nowego. Lubię także czytać książki na temat rozwoju osobistego, sensacje i kryminały oraz książki podróżnicze.

Zajęcia prowadzę ciekawie, wybierając różne sposoby nauki języka oraz stosując różne pomoce naukowe tak, aby każdy znalazł coś dla siebie 🙂

Pozdrawiam, Irmina

Anna Malinowska

Anna Malinowska

lektorka j. angielskiego i hiszpańskiego

Pasjonuję się językami obcymi, jestem licencjonowanym filologiem języka hiszpańskiego, całym sercem oddanym także językowi angielskiemu, jak i portugalskiemu. Praca z dziećmi i dla dzieci należy do moich ulubionych. Współpracuję także z instytucjami kultury, wspomagając tworzenie różnych festiwali artystycznych w Poznaniu.

Cieszę się na zajęcia z Wami! Ania

Małgorzata Sarnowska

Małgorzata Sarnowska

lektorka j. francuskiego

Języka francuskiego w szkole językowej GERMAN uczę już od stycznia 2004 roku!
Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, a następnie studia wyższe magisterskie z zakresu filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Podczas studiów 2 lata uczyłam języka francuskiego w VI LO w Poznaniu, w ramach praktyk. Wolny czas spędzam czytając książki, chętnie sięgam po literaturę francuską, zwłaszcza z XVIII i XIX w.
Wakacje lubię spędzać w krajach francuskojęzycznych – we Francji, Belgii, poznając bliżej kulturę i język.

Francuski nie jest trudny, spróbujcie! Małgosia

Aleksandra Makulska - Yüksek

Aleksandra Makulska - Yüksek

Studentka filologii angielskiej

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od wielu lat jestem zafascynowana językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych, nieustannie odkrywam ich różne oblicza. Chciałabym zarazić moją pasją najmłodszych i pokazać, jak ciekawa może być nauka języka.
Oprócz języka angielskiego interesuję się fotografią i podróżami, mam bardzo długą listę miejsc, które marzy mi się zobaczyć w przyszłości, na której północna Szkocja, Nowa Zelandia i Kanada zajmują miejsca specjalne.
Do zobaczenia, Ola

Filip Rzepecki

Filip Rzepecki

Agnieszka Woźniak

Agnieszka Woźniak

lektorka języka niemieckiego, egzaminator maturalny OKE

Od 17 lat pomagam dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym opanować i doskonalić znajomość języka niemieckiego.

Ukończyłam Wyższe Studia Doktoranckie w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UAM w Poznaniu. Jestem egzaminatorem maturalnym OKE.

Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe, stacjonarne i on-line. Pomagam w przygotowaniu do certyfikatów TELC, egzaminu maturalnego i egzaminu DSH uprawniającego do studiowania na uczelniach w Niemczech. Przygotowuję również osoby dorosłe do pracy z językiem niemieckim.

Nauczanie sprawia mi ogromną satysfakcję a sukcesy moich uczniów są powodem do radości. Stawiam na życzliwość i autentyczność tak, żeby nauka języka niemieckiego była przyjemna.

Zajęcia dla najmłodszych: śpiewamy, tańczymy, wspólnie wierszyk powiemy, rymowankę ułożymy, pantomimę pokażemy. Uczymy się wszystkimi zmysłami: w ruchu, do muzyki i przez zabawę.

Zajęcia dla młodzieży: książka jest na lekcjach mapą, lecz kompasem są bieżące potrzeby moich uczniów: wyjaśniam wszystkie zagwozdki gramatyczne, wyświetlam krótkie filmy po niemiecku, uczę nowych słówek w kontekście i poprzez skojarzenia. Małymi krokami uczymy się komunikacji od samych podstaw.

Zajęcia dla dorosłych: planujesz pracę z językiem niemieckim? A może pracujesz w firmie, w której wymagany jest język niemiecki?

– Określimy Twój cel w nauce niemieckiego i czas na jego realizację.

– Wspólnie ułożymy plan działania.

– Ustalimy metody pracy dobrane do Twojego celu i możliwości.

– Żadnego ziewania i patrzenia na zegarek: dużo czytamy i jeszcze więcej rozmawiamy, oglądamy filmy i słuchamy piosenek po niemiecku – słówka same wchodzą do głowy.

– Razem osiągniemy Twój cel, wykonując praktyczne ćwiczenia, w Twoim tempie i w zgodzie z Twoim stylem nauki.

Zapraszam do wspólnej nauki 😊

Magdalena Paul

Magdalena Paul

Matematyka

Uczenie matematyki jest moją pasją, a praca z młodzieżą daje mi wiele satysfakcji. Staram się uczyć przede wszystkim logicznego rozumowania i analizowania. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno jako nauczyciel, jak i egzaminator. Metody pracy dostosowuję do potrzeb Słuchaczy. Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, następnie uzyskałam certyfikat języka niemieckiego na poziomie C2.

Zapraszam na zajęcia z „Królowej Nauk”

Justyna Michałowicz

Justyna Michałowicz

Matematyka

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Mam na imię Justyna i oferuję pomoc z matematyki. Nie radzisz sobie z bieżącym materiałem? Masz w tym roku egzamin ósmoklasisty i chciałbyś się do niego jak najlepiej przygotować? W takim razie czas na zajęcia ze mną. To właśnie ten moment!

Jestem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Pod swoimi skrzydłami miała wielu uczniów, na różnych poziomach edukacji. Jestem osobą ambitną i staram się na każdej lekcji dać z siebie wszystko. Na moich zajęciach panuje luźna i przyjemna atmosfera. Sposób nauczania dopasowuję do potrzeb ucznia. Matematyk to moja pasja.

Matematyk nie jest straszna ani trudna. Wystarczy zrozumieć a żadne zadanie nie będzie sprawiało problemu.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, moim marzeniem jest zobaczyć jak najwięcej świata. Pieczenie to moja druga pasja, mojej bezie nikt się nie oprze 😊

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję – do zobaczenia!

Justyna

Can Yüksek

Can Yüksek

j. angielski

I am a graduate of English philology and I have been teaching English for 4 years. I know the hardships of language learning since I learn different foreign languages myself and I am willing to help you overcome possible challenges. Apart from teaching, I love travelling as well. Before settling in Poland, I had been pretty much everywhere on Earth. Yet, I have found the best place to live: next to the people you love!

Can