Kadra

Joanna Skórska

Joanna Skórska

Dyrektor Szkoły i lektorka j. niemieckiego

Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, potem studiowałam socjologię. Uczę j. niemieckiego j. polskiego obcokrajowców. Uwielbiam moją pracę, bo mam możliwość realizowania moich pomysłów, a kontakty z ludźmi dają mi dużo satysfakcji. Staram się dopasować do każdego Słuchacza taką metodę nauczania, aby przyswajanie języka było przyjemnością i radością. Jestem przekonana, że wszyscy moi uczniowie świetnie radzą sobie w świecie, posługując się j. niemieckim. Na zajęciach nie tylko uczę języka, ale również przekazuję praktyczne informacje na temat Niemiec i krajów niemieckojęzycznych.

Uczę w firmach MEWA Textil-Service Sp. z o.o. i ABC Automotive Poland Sp. z o.o. a wcześniej uczyłam w Izbie Skarbowej w Poznaniu, Grupie Cermag Poznań Sp. z o.o. Sp.K., oraz w Minimalu, Artur Andersen (obecnie Ernst&Young) i Reemtsma, Eltel Networks S.A. oraz na UAM nauczałam studentów j. polskiego.

Uwielbiam podróżować i poznawać świat, moim marzeniem jest wyjazd do Japonii. Lubię też jeździć na rowerze, pływać i tańczyć. Nie oglądam telewizji, bo ciekawy świat odkrywam w książkach.

Widzimy się na zajęciach! Joanna

Julia Wojtkowiak

Julia Wojtkowiak

Sekretariat

Hej,
mam na imię Julia i witam Was w sekretariacie szkoły. Zapraszam do kontaktu, postaram się szybko i sprawnie poinformować, odpowiedzieć na (prawie 😊) wszystkie pytania, rozwiązać problemy ale też znaleźć chwilę na rozmowę o życiu i pogodzie. Przy dobrym nastawieniu na pewno razem znajdziemy rozwiązania na skomplikowane sytuacje.
W wolnej chwili lubię odpoczywać, śmiać się i spotykać z rodziną i przyjaciółmi.
Do zobaczenia lub usłyszenia!

Julia

Irmina Małecka

Irmina Małecka

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam filologię serbską Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz filologię angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Cały czas poszerzam horyzonty i nabywam nowe umiejętności. W przyszłości chciałabym mówić dobrze po hiszpańsku.

Uwielbiam uczyć. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych. Moją pasją są podróże, zwłaszcza te na Bałkany. Za każdym razem odkrywam tam coś nowego. Lubię także czytać książki na temat rozwoju osobistego, sensacje i kryminały oraz książki podróżnicze.

Zajęcia prowadzę ciekawie, wybierając różne sposoby nauki języka oraz stosując różne pomoce naukowe tak, aby każdy znalazł coś dla siebie 🙂

Pozdrawiam, Irmina

Wiktoria Werwińska

Wiktoria Werwińska

lektorka j. angielskiego i polskiego

Jestem studentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika specjalna, fascynuje mnie praca z dziećmi, szczególnie nauka poprzez zabawę jak również sensomotoryka. Doświadczenia jakie zdobywam na studiach staram się przekładać na moje zajęcia z języka angielskiego i polskiego. Praca z dziećmi nie jest mi obca, gdyż od 10 lat jestem harcerką, a od dwóch prowadzę własną drużynę, to dzięki harcerstwu pedagogika stała się moją pasją.

Potrzebujesz pomocy z bieżącym materiałem, czy może z nauka do sprawdzianu czy testu ósmoklasisty? Zapraszam do mnie na zajęcia!

See you in lesson 😉
Wiktoria

Małgorzata Sarnowska

Małgorzata Sarnowska

lektorka j. francuskiego

Języka francuskiego w szkole językowej GERMAN uczę już od stycznia 2004 roku!
Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, a następnie studia wyższe magisterskie z zakresu filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Podczas studiów 2 lata uczyłam języka francuskiego w VI LO w Poznaniu, w ramach praktyk. Wolny czas spędzam czytając książki, chętnie sięgam po literaturę francuską, zwłaszcza z XVIII i XIX w.
Wakacje lubię spędzać w krajach francuskojęzycznych – we Francji, Belgii, poznając bliżej kulturę i język.

Francuski nie jest trudny, spróbujcie! Małgosia

Aleksandra Makulska - Yüksek

Aleksandra Makulska - Yüksek

Studentka filologii angielskiej

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od wielu lat jestem zafascynowana językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych, nieustannie odkrywam ich różne oblicza. Chciałabym zarazić moją pasją najmłodszych i pokazać, jak ciekawa może być nauka języka.
Oprócz języka angielskiego interesuję się fotografią i podróżami, mam bardzo długą listę miejsc, które marzy mi się zobaczyć w przyszłości, na której północna Szkocja, Nowa Zelandia i Kanada zajmują miejsca specjalne.
Do zobaczenia, Ola

Weronika Pers

Weronika Pers

Lektorka języka angielskiego

Jestem studentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od zawsze moją pasją jest język angielski. Dlatego chciałabym tą pasją zarazić najmłodszych i zainteresować ich tym językiem w ciekawy sposób. Jestem absolwentką SJ GERMAN 😊
Uwielbiam pracę z dziećmi młodszymi jak i starszymi. Oprócz języka angielskiego interesuję się również podróżami, z których zawsze przywożę sobie kule śnieżną.(Mam już ich sporą kolekcje) .

Do zobaczenia na zajęciach! Weronika

Justyna Michałowicz

Justyna Michałowicz

Matematyka

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Mam na imię Justyna i oferuję pomoc z matematyki. Nie radzisz sobie z bieżącym materiałem? Masz w tym roku egzamin ósmoklasisty i chciałbyś się do niego jak najlepiej przygotować? W takim razie czas na zajęcia ze mną. To właśnie ten moment!

Jestem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Pod swoimi skrzydłami miała wielu uczniów, na różnych poziomach edukacji. Jestem osobą ambitną i staram się na każdej lekcji dać z siebie wszystko. Na moich zajęciach panuje luźna i przyjemna atmosfera. Sposób nauczania dopasowuję do potrzeb ucznia. Matematyk to moja pasja.

Matematyk nie jest straszna ani trudna. Wystarczy zrozumieć a żadne zadanie nie będzie sprawiało problemu.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, moim marzeniem jest zobaczyć jak najwięcej świata. Pieczenie to moja druga pasja, mojej bezie nikt się nie oprze 😊

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję – do zobaczenia!

Justyna

Can Yüksek

Can Yüksek

j. angielski

I am a graduate of English philology and I have been teaching English for 4 years. I know the hardships of language learning since I learn different foreign languages myself and I am willing to help you overcome possible challenges. Apart from teaching, I love travelling as well. Before settling in Poland, I had been pretty much everywhere on Earth. Yet, I have found the best place to live: next to the people you love!

Can